Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Privát strand Strand hozzáférés | Sporttevékenységek Kenuzás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A Puerto Varas strand övezetében található Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque Puerto Varas aktív vendégei számára kenuzás lehetőségét kínálja.
A The Southern Experience körülbelül 7 km-re, a Camping Playa Niklitschek pedig csaknem egy 25 perces sétára helyezkedik el az ingatlantól.
A Puerto Varas városi nyaraló a kertre néz. A Puerto Varas városi szállás zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a fürdőlepedőket.
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel is fel van szerelve a teakonyhában.
- Repülőterek
- El Teputal39 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Privát tengerpart
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Kert
- Kenuzás
Szoba felszereltsége
- Belső udvar
- Terasz
- Tea és kávéfőző
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque biztosít konyhát?
Ez a Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque kávé/tea készítővel, hűtővel és konyhai edényekkel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque fogad háziállatokat?
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque nem fogad háziállatot. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque ablakaiból?
A Cabanas Playa Hermosa Lago Y Bosque kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Puerto Varas nevezetességei közé tartozik a Club De Rodeo Puerto Varas és a Camping Playa Niklitschek, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Galeria de Arte Bosque Nativo Casa Raddatz (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.